Publiczna Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Chomentowie Puszcz

26-640, Skaryszew ul. Ogrodowa 1

E-mail: psp.chomentow@onet.eu

Wszystkich Świętych

Tuż przed Dniem Wszystkich Świętych delegacja uczniów z klasy VI i VII wraz z nauczycielami wyruszyła do Stanisławowa, by uporządkować teren wokół pomnika żołnierzy Armii Krajowej. Uczniowie naprawdę solidnie wykonali to zadanie. Pracowali bardzo chętnie i zaangażowali się w stu procentach. Nic dziwnego, bowiem taką samą postawą wykazały się panie nauczycielki, a jak wiadomo- przykład idzie z góry...

Prace porządkowe zwieńczono wymianą biało- czerwonych  wstążek oraz złożeniem wiązanki i zapaleniem zniczy. Uczniowie uczcili również pamięć ppłk Feliksa Sikorskiego, któremu poświęcono Dąb Pamięci na terenie szkoły. Dziękujemy naszym uczniom za to, że zawsze można na nich liczyć i zapraszamy do obejrzenia galerii.