Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Jesteś tutaj: Start

Strona główna

 

Uwaga

Zebranie z rodzicami uczniów odbędzie się 22.09.2016 czwartek

o godzinie 1500.

 

 

 

 

Artykuły

Dzień Chłopaka

2016-09-30

Ogólnopolska akcja "Sprzątanie Świata"

2016-09-30

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017 w Chomentowie Puszcz

2016-09-01

Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2015/2016

2016-06-24

            24 czerwca 2016 roku w całej Polsce odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/ 2016. W całym kraju panował też niewyobrażalny upał- słupki rtęci wskazywały ponad 30oC!

W związku z tym tegoroczna uroczystość zakończenia roku szkolnego w Publicznej Szkole Podstawowej w Chomentowie Puszcz nie odbyła się w sali gimnastycznej, lecz na zewnątrz- w naszym niewielkim parku przed budynkiem szkolnym. Gospodarze spotkania- klasa VI, w pięknych okolicznościach przyrody złożyli ślubowanie oraz zaprezentowali program artystyczny, który wszystkim  bardzo się spodobał. Tego dnia uczniowie odebrali z rąk pani dyrektor nagrody nie tylko za wzorowe wyniki w nauce, lecz także za osiągnięcia sportowe, udział w różnego rodzaju konkursach szkolnych, jak również działaniach na rzecz ochrony środowiska ( zbiórka makulatury,  baterii). Za całoroczną współpracę i wsparcie pani dyrektor podziękowała również wszystkim rodzicom, którzy aktywnie pracowali w radach oddziałowych lub po prostu pomagali w realizacji wielu przedsięwzięć podejmowanych w naszej placówce  w minionym roku szkolnym. Serdeczne podziękowania zostały złożone również na ręce zaproszonych gości- radnego pana Tomasza Kiciora oraz dyrektora Miejsko- Gminnego Ośrodka Kultury w Skaryszewie- pana Mirosława Sienkiewicza, który jak zawsze czymś nas zaskoczył. Tym razem pan dyrektor przybył do naszej szkoły z prezentami dla trzech uczennic uczęszczających przez cały rok na bezpłatne zajęcia nauki gry na gitarze. Dziewczęta w nagrodę za systematyczną, aktywną pracę otrzymały własne instrumenty- wspaniałe gitary!!! Od teraz będą mogły w domu doskonalić swoje umiejętności, które zaprezentowały już podczas festynu rodzinnego.

Kiedy dzieci odebrały swoje cenzurki, w szkole zapanowała cisza. Letnia aura wprowadziła uczniów w wakacyjny czas beztroski

i odpoczynku...

 

Czytaj więcej o: Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2015/2016

Festyn Rodzinny

2016-06-13

    11 czerwca 2016 roku w naszej szkole odbył się festyn rodzinny. Organizatorami festynu byli:  Publiczna Szkoła Podstawowa w Chomentowie Puszcz oraz  Rada Rodziców .  Pomocą służyli nam :  dyrektor MGOK-u p. Mirosław Sienkiewicz, zespół ludowy Chomentowianki, artysta rzeźbiarz  p. Hubert Włodek,  a przede wszystkim Rada Rodziców.

   Swoją obecnością zaszczycili nas m. in. burmistrz Skaryszewa p. Ireneusz Kumięga oraz radny p.Tomasz Kicior . 

Wielką atrakcją okazała się ścianka wspinaczkowa przywieziona przez dzielnych strażaków z OSP w Skaryszewie. Swoje umiejętności zaprezentowali także przedstawiciele Policji z Komendy Miejskiej /m.in. znakowali rowery/ oraz Straży Miejskiej z Radomia.

   Dla wszystkich było moc atrakcji: występy najmłodszych uczniów naszej szkoły, karaoke, zabawy sportowe, lepienie z gliny,  kręcenie balonów, malowanie twarzy. Najwięcej emocji dostarczyły konkursy - m. in. rzut jajkiem na odległość.

    Kawiarenka festynowa oferowała słodki poczęstunek przygotowany przez nasze zaradne mamy. Panie z zespołu ludowego przygotowały cieszące się dużym zainteresowaniem "swojskie specjały". Profesjonalnie zorganizowany grill- to zasługa państwa Agnieszki i Jacka Tuzimków.   Mimo iż festyn odbył się po raz pierwszy w naszej szkole- spełnił wszelkie oczekiwania, zapewniając moc atrakcji , emocji i niezapomnianych wrażeń. Wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tak "fajnej" imprezy -  składamy serdeczne podziękowania.

Już zaplanowaliśmy wraz z rodzicami  kolejny festyn za rok  !!!!

Czytaj więcej o: Festyn Rodzinny

Kalendarium

Sobota, 2016-10-01

Imieniny: Heloizy, Igora

Kalendarz

Październik
pnwtsrczptsond
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31