Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Jesteś tutaj: Start

Strona główna

 

LISTOPAD

 

"NARÓD, KTÓRY TRACI PAMIĘĆ PRZESTAJE BYĆ NARODEM - STAJE SIĘ JEDYNIE ZBIOREM LUDZI,CZASOWO ZAJMUJĄCYCH DANE TERYTORIUM."

Józef Piłsudski

 

 

 

Artykuły

Zabawa Andrzejkowa

2017-11-23

11 Listopada - Święto Narodowe

2017-11-17

Wszystkich Świętych

2017-11-06

            Tuż przed Dniem Wszystkich Świętych delegacja uczniów z klasy VI i VII wraz z nauczycielami wyruszyła do Stanisławowa, by uporządkować teren wokół pomnika żołnierzy Armii Krajowej. Uczniowie naprawdę solidnie wykonali to zadanie. Pracowali bardzo chętnie i zaangażowali się w stu procentach. Nic dziwnego, bowiem taką samą postawą wykazały się panie nauczycielki, a jak wiadomo- przykład idzie z góry...

Prace porządkowe zwieńczono wymianą biało- czerwonych  wstążek oraz złożeniem wiązanki i zapaleniem zniczy. Uczniowie uczcili również pamięć ppłk Feliksa Sikorskiego, któremu poświęcono Dąb Pamięci na terenie szkoły. Dziękujemy naszym uczniom za to, że zawsze można na nich liczyć i zapraszamy do obejrzenia galerii.

Czytaj więcej o: Wszystkich Świętych

Dzień poświęcony św. Janowi Pawłowi II

2017-10-26

"Nie lękajcie się. Otwórzcie, otwórzcie na oścież drzwi Chrystusowi!".

(Inauguracja pontyfikatu, 1978 r.)

Czytaj więcej o: Dzień poświęcony św. Janowi Pawłowi II

Dzień Nauczyciela. Ślubowanie Pierwszoklasistów.

2017-10-19

Nauczyciel to ktoś bardzo wyjątkowy, kto potrafi wykorzystać swoją pomysłowość, dobroć i dociekliwy umysł do wypracowania rzadkiej umiejętności zachęcania innych do myślenia, marzenia, poznawania, próbowania, działania!
(B. Conklin)

Czytaj więcej o: Dzień Nauczyciela. Ślubowanie Pierwszoklasistów.

Kalendarium

Piątek, 2017-11-24

Imieniny: Emmy, Flory